Stranice

ponedjeljak, 14. svibnja 2012.

CineStar Osijek

CineStar Osijek je najveće kino u slavonsko-baranjskoj regiji  koje se je sa svojih 9 digitalnih dvorana smjestilo na drugom katu osječkog trgovačkog centra Portanova. Svih 9 dvorana je u potpunosti digitalizirano, a čak 5 je opremljeno Real D 3D tehnologijom.
Kako bi gledanje filmova bilo što primjerenije posjetiteljima, u ponudi multipleksa CineStar su komforne klimatizirane dvorane s wall to wall platnima i najboljom svjetskom audio vizualnom tehnologijom. Uvođenjem posebnih Stars Club 2X bonus kartica, Ponoćnih i Skrivenih premijera, filmskih matineja, kupnjom on-line ulaznica, ispisom istih kod kuće te najnovijom atrakcijom 3D filmovima, tvrtka zadovoljava sve vrhunske svjetske standarde u branši. U ponudi iste je event i konferencijski centar koji povezanošću video linkovima podržava konferencije do 3000 ljudi.
Prostor multipleksa također  obuhvaća prostrani lobby u kojem  se nalaze blagajne za kupovinu kino ulaznica te s raznovrsnom ponudom kokica, grickalica, slastica i pića. Posebna pažnja je  posvećena i osobama s invaliditetom kojima je omogućen olakšan pristup i posebna mjesta u većini dvorana.

3 komentara:

  1. Heej!! Drago mi je da pišeš ovoj temi. Zasad sam bila jednom i to na filmu Invazija svijeta: Bitka za LA.
    Prvo cijene su previsoke. Čekali smo u redu pola sata da uoće dođemo do blagajne, a karte su bile rezervirane preko interneta, to znači da nismo došli sat i po ranije poništili bi nam rezervaciju jer moraš pokupit karte pola sata prije prikazivanja, mogli su odvojit blagajnu za karte.
    a film sam jedva izdržala, prikazivanje je bilo u dv2, možda premala dvorana za takav film, ekran je preogroman, još je k tome film sniman u krupnim i brzim kadrovima, gdje se kamere naravno trese, tako da su me oči pekle nakon prikazivanja, idući put (ako ga bude) bit ću u zadnjem redu, neznam kako su ljudi iz prvog reda uopće mogli gledat film. Inače film je dobar, pogledat ću ga i kod kuće da vidim što sam fulala.

    OdgovoriIzbriši
  2. Bok! Ja imam jedno iskustvo sa CineStarom. Kada se tek otvorio u Portanovi, imala sam veliku želju da pogledam neki film s 3D tehnologijom. U to vrijeme su prikazivali film Pirati s Kariba 3D (jedan od mojih najomiljenijih filmova) i odlučila sam ga pogledati. Međutim, nakon završetka filma, nisam bila toliko oduševljena i zadovoljna 3D tehnologijom s obzirom na to kako su mi drugi pričali kako je izvrsna. Po meni je, iskreno, bolje odabrati film koji nema 3D tehnologiju, jer je jeftiniji. Premalo je scena s 3D efektima i nisam toliko oduševljena njihovom obradom.
    Cijene filmova su im previsoke ali bez obzira na sve, ipak ću se opet vratiti i pogledati neki film :-)

    OdgovoriIzbriši
  3. Hej! Za razliku od kolegica, ja sam oduševljena i jako zadovoljna cijelim asortimanom i uslugom CineStara. Nisam imala nekog lošeg iskustva. Karte sam naručila preko interneta tako za razliku od kolegice nisam morala predugo čekati u redu. Nije bila gužva i još su radnici jako uslužni.
    Cijene jesu visoke, ali ne žalim za njima jer stvarno vrijedi otići i pogledati neki film.

    OdgovoriIzbriši